Po srážce s traktorem skončil motocykl v plamenech. Motorkáře transportoval vrtulník

Motocykl začal po střetu s traktorem hořet. Foto: HZS Kraje Vysočina

NOVÝ RYCHNOV – Policisté řeší vážnou nehodu motocyklu a traktoru, k níž došlo dnes po poledni v Novém Rychnově na Pelhřimovsku. Motocykl začal po nehodě hořet, a tak na místě zasahovali dobrovolní i profesionální hasiči. Zraněného motorkáře transportovali záchranáři do nemocnice.

Nehoda se stala v pondělí 9. srpna krátce po poledni v Novém Rychnově. Po střetu s traktorem se motocykl rázem ocitl v plamenech. Na místo události ihned vyjeli profesionální hasiči z Pelhřimova společně s dobrovolnými hasiči z Nového Rychnova.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Hasičům se podařilo požár velmi rychle uhasit. V péči zdravotníků skončil mladý motocyklista, který se při nehodě zranil. Zdravotníci jej po nezbytném ošetření na místě události letecky transportovali k dalšímu ošetření do nemocnice,“ informovala mluvčí krajských hasičů Petra Musilová.

Hasiči místo po nehodě technicky zabezpečili. „Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování,“ dodala Petra Musilová.