Sport i kultura v jednom? Vyrazte na Lipno Sport Fest!

LIPNO NAD VLTAVOU – Na šestnáctidenním Lipno Sport Festu najde širokou škálu pohybu i zábavy celá vaše rodina. Jeho součástí budou závody dračích lodí, výuka a workshopy pod vedením zkušených instruktorů a přijedou i profesionální sportovci a účastníci olympijských her. Buďte u toho!

Národní pohár dračích lodí pro amatérské posádky a začátečníky se postará o otevření celého festivalu. S dětmi se budete moci zúčastnit štafetového běhu Family Run, nechat si změřit tlak a cholesterol, či absolvovat vernisáž a komentovanou prohlídku výstavy Voda a civilizace. Necháte se pohltit bubenickou show souboru Wild Sticks? Možná dojde i na upravenou skladbu Billie Jean od M. Jacksona či Runaway od Jamiroquai. O závěr prvního dne se postará Dasha s orchestrem Pajky Pajk a Mig 21.

Na obecní pláži pod Aquaworldem v Lipně nad Vltavou najdete od 14. do 29. srpna i oblíbené pohádky a diskotéky pro děti, mobilní lezeckou stěna, výuku inline bruslí s lektorem, či veslování s Václavem Chalupou na cvičných lodích. Tak neseďte doma a vydejte se za sportem i kulturou!