Krvácející muž u metra Zličín. Byl napaden. Útočník se ukryl v nákupním centru

Ilustrační foto. Zdroj: MP Praha

PRAHA – U stanice metra Zličín ležel ve vlastní krvi muž. Byl napaden jiným mužem, který zmizel v nedalekém nákupním centru. Strážníci šli po jeho stopách, protože dostali popis útočníka.

Ke zraněnému napadenému muži vyjížděla hlídka strážníků ke stanici metra Zličín,“ uvedla mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. Napadený muž ležel před vstupem do stanice a krvácel z obličeje a také temene hlavy. Byla mu poskytnuta první pomoc a strážníci na místo přivolali posily a záchranáře. Zraněný muž poskytl zasahujícím strážníkům popis útočníka a uvedl, že zmizel směrem k nákupnímu centru.

Rozjelo se prohledávání okolí a nákupního centra. Za několik minut jedna z hlídek devětadvacetiletého muže odpovídajícího popisu identifikovala,“ doplnila mluvčí. Muž se k činu doznal a byl předán pro podezření ze spáchání trestného činu do rukou republikové policie k dalšímu řešení. Zraněného muže si do své péče převzali zdravotníci.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.