VIDEO: Neznámý vousáč kradl v prodejně. Zaměstnanec zatím spal v zázemí. Poznáváte zloděje?

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Neznámý muž se vloupal do prodejny se smíšeným zbožím v pražských Řepích. Zachytily ho kamery. Pokud zloděje poznáváte, kontaktujte prosím policii. Během vykrádání spal zaměstnanec prodejny v zázemí.

Pražští policisté pátrají od konce července po neznámém muži, který se v pražských Řepích vloupal do prodejny se smíšeným zbožím,“ informovala dnes policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Ke vstupu do prodejny využil okno, které bylo ve výšce zhruba dva a půl metru otevřené pouze na ventilačku. V prodejně se zloděj zaměřil na cigarety a hotovost v pokladně. Celkem způsobil škodu za více než třicet tisíc korun.

Následně muž došel ke vchodovým dveřím, kde byl zasunutý v zámku klíč, odemkl si a v klidu z prodejny odešel. Celou dobu totiž v zázemí spal jeden ze zaměstnanců prodejny. Během vyšetřování zajistili policisté kamerové záběry z prodejny, na kterých je neznámý muž zachycen.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pokud muže na záběrech poznáváte nebo víte, kde by se mohl zdržovat, kontaktujte prosím policii prostřednictvím linky 158. V případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli za trestný čin krádež trest až dva roky za mřížemi. Kamerové záznamy se nacházejí na tomto odkazu.