Pobavte se u svěží komedie s Markem Lamborou

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Krimi komedie vyprávějící o bláznivé noční jízdě, v níž jde o velké peníze, podivný kšeft s balíkem trávy i o sekání malíčků se odehrává v průběhu jednoho dne a jedné šílené noci. Marek Lambora opustil romantiku a ve filmu Ubal a zmiz se vám představí jako obdivovaný divoký rocker, kterého zbožňují davy. Těšíte se?

André je rocker, který má problém. Podepsal smlouvu, ve které se zavazuje k natočení třech popových alb pro teenagery. Na veřejnosti se tváří jako hvězda, jenže uvnitř šílí. Celý svůj byt, auto i slávu by vyměnil za jednu pořádnou rockerskou noc. A přesně to se mu splní, když si na letišti omylem vezme cizí kufr. „Tato role je akčnější, než jsem do této chvíle hrál, a navíc i s trochou testosteronu, takže jsem neváhal. Moje postava Andrého je duší rocker, který bohužel podepsal smlouvu s manažerem na tři roky, čímž se upsal tak trochu ďáblu a musí vydávat CD, které mu někdo píše. A dnešní noc mu nabídne to, co vždycky chtěl. Něco pořádného zažije a vrátí se tam, kde kdysi začal,“ zve diváky Lambora.

Jak zvládne Marek Lambora bláznivou noční jízdu nadupanou červenou Corvettou s obsahem přes 500 koní? Přijďte se podívat 20. srpna ve 20.30 hodin do letního kina Háječek v Českých Budějovicích. Ve filmu Ubal a zmiz dále hrají Matouš Ruml, Janek Gregor, Karel Dobrý, Martin Hofmann, či Tomáš Matonoha.