VIDEO: Úplně bez dokladů, zato s vibračním pěchem v kufru

Zdroj: MP Praha

PRAHA – Hlídka strážníků zastavila ve Vysočanech vozidlo, protože mělo rozbité přední sklo. Za volantem se nacházel muž, který nikdy nevlastnil řidičský průkaz, neměl doklady k vozidlu a v zavazadlovém prostoru se nacházel vibrační pěch, který byl v noci ukraden z jiného vozu.

Známou firmu bez řidičského průkazu přistihli strážníci za volantem v Nademlejnské ulici ve Vysočanech,“ uvedla mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. Důvodem k zastavení vozidla a provedení kontroly však bylo rozbité přední sklo, které zkušeným očím strážníků neuniklo. Osmadvacetiletého řidiče navíc velmi dobře znali a tak věděli, že nikdy nevlastnil řidičské oprávnění a nemá tudíž co za volantem pohledávat.

Muž navíc neměl ani doklady k vozidlu, ani své osobní doklady. „Strážníci navíc v zadní části vozidla objevili vibrační pěch na hutnění povrchů,“ doplnila mluvčí. Strážníci přivolali na místo hlídku Policie ČR a z informací policistů zjistili, že stejný stroj byl v noci ukraden ve Vysočanech z jiného vozu. Případ si k dořešení převzala státní policie.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.