Na ubytovně v Náměšti řádil agresor. Jiného muže fyzicky napadl, a ještě mu rozbil auto

Ilustrační foto

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU – Podezření z trestného činu výtržnictví čelí jednačtyřicetiletý muž z Kroměřížska, který včera v Náměšti nad Oslavou napadl jiného muže a poté mu poškodil zaparkovaný vůz. Protože šlo o opakované agresivní chování, hrozí nyní útočníkovi vážnější postih.

K incidentu došlo ve čtvrtek 12. srpna po deváté hodině večer na ubytovně v Náměšti nad Oslavou. Agresor zde na chodbě napadl mladého muže, kterého praštil do tváře. „Když napadený odešel na ulici, vyšel za ním ven, začal ho v prostoru parkoviště honit a poškodil ještě jeho zaparkované vozidlo. Agresivní pachatel rozbil skleněnou výplň zavazadlového prostoru automobilu a způsobil tak škodu přibližně za tři tisíce korun,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Útočníka zadrželi krátce po činu policisté. Po zjištění všech skutečností si muž vyslechl podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. „Vzhledem k tomu, že byl za stejný trestný čin v minulosti již soudně trestán, hrozí mu přísnější postih,“ dodala Jana Kroutilová. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.