Vezmete rodinu na Milevské slavnosti?

MILEVSKO – Máte rádi klasiku? Potřebují vaše děti poradit, jak uspět na youtube? Chcete si vystřelit na místostarostu? Pak nesmíte chybět na Milevských slavnostech 2021, které vás budou bavit po tři dny.

Úvodní večer slavností nese název Pozor klasika. Zazní populární skladby klasické hudby v podání exkluzivních sólistů a provede vás jím houslista Oldřich Vlček. Že vás na klasiku příliš neužije? Nevěšte hlavu a vrhněte se do víru rockového pátku. Zahraje vám pětičlenná rocková banda místních mladých talentů Fusky Dus, získat vaše srdce se pokusí nádhernými rockovými baladami Fantom, anebo si můžete počkat na ostřílené mazáky Paradoxy. V pátek budou slavit 30 let milevské noviny, což doprovodí motoshow Míry Lisého a rodinná sobota připravuje kvízové otázky a aktivity s youtubery. Dozvíte se, jak uspět na youtube, natočíte společné video a  dokonce si budete moci vystřelit na místostarostu! Neděle v lidovém tónu bude věnována mysliveckým slavnostem a kineziologickým ukázkám loveckých psů a jejich výcviku.

Do Milevských slavností 2021 se od 26. srpna 18. hodin zapojí i mnoho místních organizací. Za všechny jmenujme den otevřených dveří s možností si zastřílet na střelnici, unikátní expozici v Muzeu maškar či výstavu chovných samců králíků, kterou představí Český svaz chovatelů. Hlavní část akcí proběhne v areálu Bažantnice.