Dva doplňky, které by ve výbavě vašeho vozu neměly chybět

Automobil obvykle používáme k přepravě z jednoho bodu do druhého. Ovšem v případě potřeby zvládne i mnohem více úkolů. Skvěle se například popasuje s nejrůznějšími náklady. Ovšem i čistě „pracovní“ auta by měla vypadat dobře.

A proto je důležité vsadit nejenom na čistě praktické doplňky, ale i na ty estetické. Každému automobilistovi se tak určitě budou hodit:

  • • designové poklice na kola
    • a praktické vany do kufru.

Začnete u praktického využití svého nákladového prostoru

Jistě chápete, že není kufr jako kufr. Ovšem i ten nejmenší vám může pomoci přepravit kupříkladu nezbytné pomůcky na stavbu nebo na jiná „špinavá“ místa. Ovšem filcové obložení stěn a dna kufru přitom často trpí. Navíc, pouhá volná plocha kufru nezaručí vašemu nákladu takovou stabilitu, jakou byste si nejspíš přáli.

Optimální řešení v tomto případě představují vany do kufru. Jde vlastně o velké čtverce nebo obdélníky, které dokonale pokryjí dno a díky svým zvýšeným stranám poskytnou jakýmkoliv předmětům i nezbytnou možnost zapření. Cokoliv tak do útrob svého vozu naskládáte mnohem efektivněji a bezpečněji. A jako bonus ochrání před možným znečištěním nejenom dno vašeho kufru, ale i jeho stěny.

Aby šla estetika ruku v ruce s praktičností

Obvykle vnímáme tyto pomocníky jen jako prostředek, který má ochránit vnitřní prostory našich kol. Ovšem poklice na kola mohou mít i značnou estetickou hodnotu, kterou rázem promítnou i na váš vůz. Velmi oblíbené jsou v poslední době například ty s metalickým leskem nebo s nejrůznějšími vzory.

I když jde jen o vizuální detail, budete překvapeni, jak rychle se změní mínění okolojdoucích o vašem voze. Na každé auto si navíc můžete zvolit mnoho variant poklic, takže si vždy najdete tu, která vám bude maximálně vyhovovat. Vyzkoušejte to a uvidíte.

Zdroj obrázku: Sitthiporn Kongtee / Shutterstock.com