Část opravené Vrahovické ulice jde do provozu

PROSTĚJOV –  Skvělá zpráva pro všechny Vrahovičáky. Od pondělí 16. srpna byla zprovozněna dílčí část rekonstruované Vrahovické ulice. Konkrétně se jedná o úsek od mostu přes říčku Romži po Základní školu Majakovského.

„Mohu potvrdit, že od pondělí bylo po souhlasu dotčených orgánů státní správy povoleno předčasné užívání stavby komunikace ve Vrahovické ulici, a to od mostu až po základní školu,“ potvrdil náměstek primátora Jiří Rozehnal s tím, že práce na ostatních plochách, mimo vozovku, budou pokračovat dále dle harmonogramu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Úsek Vrahovické ulice – od mostu přes Hloučel (včetně tohoto mostu) až po křižovatku s ulicí Průmyslová – bude uzavřen od 1. 8. 2021 do 19. 12. 2021. Úsek Vrahovické ulice – od křižovatky  s ulicí Průmyslová po křižovatku s ulicí Janáčkova – bude uzavřen od 1. 8. 2021 do 31. 8. 2021. Úsek Vrahovické ulice – od křižovatky s ulicí Janáčkova až po náměstí Padlých hrdinů – bude uzavřen od 1. 9. 2021 do 19. 12. 2021.

Rekonstrukce chodníků podél komunikace se připravuje na příští rok. „Zejména na levé straně směrem z centra je třeba chodníky rozšířit, včetně nových přípojek na svody dešťové kanalizace. Vzhledem k možnosti přístupu techniky pouze přes komunikaci by se tam všichni letos nevešili, nemluvě o zamezeném přístupu k jednotlivým nemovitostem,“ dodává Rozehnal.