Loni se akce nekonala, letos opět nabízí bohatý program

Foto ilustrační

HRADEC KRÁLOVÉ – Loni se fanoušci svého oblíbeného festivalu z důvodu pandemie nedočkali, letos si to ale mohou vynahradit. A k dispozici jsou opět dvě scény tak, jak byli lidé zvyklí. Kdo měl zakoupený voucher na neuskutečněný loňský ročník, může ho uplatnit letos.

V sobotu 21. srpna se bude konat již devatenáctý ročník populárního festivalu “Na jednom břehu”, který nabídne bohatý program na dvou scénách. Návštěvníci si mohou užít muziku jak na Orlickém nábřeží, tak v Letním kině Širák, kde vystoupí i hlavní hvězda večera, zpěvačka Aneta Langerová. Ta přijede s celou kapelou i smyčcovým doprovodem. Na akci byli pozváni opět i účinkující ze zahraničí a budou zastupovat různé hudební styly od blues, rocku, folku přes reggae. Program začíná ve 12 hodin a potrvá zhruba do jedenácti do večera. Vstupenky lze zakoupit v informačním centru a platí pouze do Širáku, na Orlické nábřeží je vstup zdarma. „Loni se akce nekonala a moc mě to mrzelo. Mám pocit, že naše město v létě neskutečně ožije. Určitě se zajdu podívat a doufám, že před Vánoci budeme moci zajít na nábřeží na vánoční trhy. Přála bych si, aby se už vše vrátilo do normálu,“ říká rodačka z Hradce Kateřina V.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.