Pojďte oslavit narozeniny jihočeského Písku!

PÍSEK – Chcete se stát poutníkem po stanovištích P.I.S.E.K. a ponořit se tak do oslav 777 let města Písku? Pod jednotlivými písmeny načerpáte energii, inspiraci, pocítíte kreativitu a společně s hudebníky oslavíte malebnou Otavu. Jak na to?

Stát se poutníkem po stanovištích P.I.S.E.K. znamená, že se vydáte od Pramene u Starého mostu proti proudu řeky, kde na vás bude čekat Inspirace. Na Ostrově pochopíte Souvislosti, ponoříte se do krajiny stínů a s proudem naberete Energii, díky níž pocítíte Kreativitu ve společnosti pískových soch. A právě zde se nad hladinou řeky Otavy odehraje večerní tanec světla a stínů. Svým vystoupením přijde oslavit řeku například multiinstrumentalista a hráč na tabla Tomáš Reindl alias OMNION, hudbu s originálním stylem přinese vystoupení mezinárodní skupiny výtvarníků a hudebníků MamaPapa Banda a Orloj snivců představí Jaroslav Kořán.

Rodinný festival Pískoviště 2021 podpoří vystoupením i divadelní skupina Continuo, Sirény, Waxwing Theatre, či Damúza s autorskými inscenacemi pro děti i dospělé. Přijďte obdivovat jihočeský Písek a popřát mu všechno nejlepší 29. srpna v 10 hodin!