Zloděj ve Svitu ukradl 21 měděných parapetů. Policie hledá svědky

Foto: Policie ČR

ZLÍN – Zlínští policisté od pondělního rána pátrají po zloději 21 okenních parapetů. Ukradl je z budovy číslo 41 v bývalém areálu Svitu ve Zlíně. Pokud máte informace, které by pomohly pachatele dopadnout, volejte 158.

Ke krádeži došlo pravděpodobně v době od 9. do 16. srpna, kdy zmizení zjistil správce budovy. „Policisté ohledali místo činu, zjistili veškeré dostupné informace a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, za což hrozí pachateli v případě jeho vypátrání a odsouzení trest odnětí svobody až na dva roky,“ sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Škoda se odhaduje na více než 52 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policie dnes požádala veřejnost o pomoc. „Pokud byste mohli podat jakékoli informace ke zloději okenních parapetů z budovy číslo 41 ve Zlíně v areálu bývalého Svitu, volejte, prosím, na číslo 974 666 666 nebo na linku tísňového volání policie 158,“ vyzvala Monika Kozumplíková.