Krásná baletka si své první natáčecí dny protrpěla!

Nový seriál 1. MISE bude i první velkou příležitostí pro nové a neokoukané herce. Mezi nimi se objeví i krásná začínající herečka Zuzana Novotná. Její kariéra zprvu směřovala k baletu, později se ale rozhodla pro činoherní herectví a šla si pevně za svým. 

Od mala toužila po jevišti. „Vždycky jsem věděla, co chci. Bylo mi pět let, když jsem měla operaci slepého střeva a chodila jsem na ozdravné procházky do parku v Lázních Bělohrad, kde jsme s mojí mamkou bydlely. Měly tam zrovna soustředění baletky, a když jsem je uviděla, řekla jsem si, že chci dělat balet,“ vypráví půvabná Zuzana Novotná, která u baletu zůstala třináct let, a současně se připravovala na herectví. „Divadlu jsem se začala věnovat asi ve třetí třídě, divadlo i balet jsem dělala docela dlouhou dobu současně. Na samostatný život jsem se předpřipravila. Už od čtrnácti let jsem bydlela na internátu, vyzkoušela jsem si jaké to je starat se o sebe sama. I když je pravda, že na Prahu si člověk musí zvyknout, ale teď už ji miluji,“ přiznává herečka.

V seriálu 1. MISE získala roli frekventantky Renaty Stránské. První natáčecí dny ale prožila v bolestech. „Několik dní před prvním natáčením jsem si natáhla vazy v koleni a hodně mě to bolelo. Prošla jsem si takovou misí před MISÍ, kdy jsem obíhala doktory. Několik prvních dní jsem točila s opíchaným kolenem a ortézou, ale jsem ráda, že jsem to nevzdala,“ dodává Novotná, která se v roli Renaty bude snažit urvat místo v elitní skupině vojenských lékařů.