Po loňském úspěchu se rocková hvězda opět vrací do Hradce

Foto využito s laskavým svolením Michala Prokopa

HRADEC KRÁLOVÉ – Se závěrem letních prázdnin koncerty pod širým nebem zdaleka nekončí. V Širáku se divákům opět představí Michal Prokop se svou kapelou a pokřtí zde také novou desku, která vyšla na jaře.

Legenda českého bigbítu loni v červenci s velkým úspěchem vystoupila s Vladimírem Mišíkem v Letním kině Širák v královéhradecké metropoli, nyní se Michal Prokop na stejné místo vrací, aby fanouškům představil nové a kritikou i posluchači ceněné album „Mohlo by to bejt nebe“. Jako již tradičně zpěváka doprovodí jeho skupina Framus Five. Hity jako „Kolej Yesterday“ nebo „Blues o spolykaných slovech“ (známější pod názvem „Až si pro mě přijdou funebráci“) samozřejmě nebudou chybět. Vystoupení se uskuteční pod širým nebem ve čtvrtek 2. září od sedmi hodin večer, vstup do areálu bude možný o hodinu dříve. Program potrvá zhruba hodinu a půl a vstupenky mohou diváci zakoupit v informačním centru. „Doufám, že nám bude přát počasí. Loňský koncert jsem ze zdravotních důvodů zmeškal, ale letos si to rozhodně nenechám ujít,“ říká hradecký rocker Josef Šmíd.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.