Spěch se nevyplatil! Auto se při předjíždění dvakrát převrátilo přes střechu

HOLÝŠOV – Svého zbrklého manévru nyní určitě lituje pětadvacetiletý řidič osobního auta Seat Leon, který včera po deváté hodině večer jel ve směru od Stoda na Holýšov.

Mladík se totiž snažil v pravém jízdním pruhu předjet osobní auto Renault Megane, které jelo v levém jízdním pruhu. Šlápnul na plyn, bohužel však nešťastně vjel na pravou krajnici a dostal smyk. Vzápětí se ocitl za pravým okrajem silnice, pak vyjel vlevo do levého jízdního pruhu a ve snaze auto srovnat vyjel zase na pravou krajnici. Nakonec sjel do pravého silničního příkopu, kde se auto dvakrát převrátilo přes střechu. „Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče a jeho spolujezdce. Oba byli z místa dopravní nehody odvezeni k ošetření na chirurgické oddělení do Stodské nemocnice. Ke střetu s osobním vozidlem Renault Megane nedošlo. Požití alkoholu u řidiče policisté vyloučili dechovou zkouškou. Na osobním automobilu Seat Leon vznikla škoda 120 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích,“ uvedla k nehodě Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR