Vandal v Zábřehu poškodil čtyři auta a kontejner. Nezahlédli jste ho?

ZÁBŘEH – Dosud neznámý vandal poškodil v neděli brzy ráno v Zábřehu čtyři zaparkovaná auta a kontejner na tříděný odpad. Policisté se v této souvislosti obracejí se žádostí o pomoc na případné svědky.

Zábřežští policisté se snaží zjistit, za jakých okolností prozatím neznámý vandal poškodil v neděli 15. srpna krátce před čtvrtou hodinou ráno v Nemilské ulici v Zábřehu čtyři zaparkovaná auta a také kontejner na tříděný odpad. K úhoně přišly tři Fabie a jedna Dacia Dokker. „U tří vozidel hořela boční zpětná zrcátka, u jedné z Fábií požár zničil přední část vozu,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. O události policii informoval v neděli krátce před čtvrtou hodinou ranní na lince tísňového volání manželský pár, který se tou dobou vracel z Nemile, kde probíhala hodová zábava. Společně s policisty na místo neprodleně vyjeli hasiči.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Policie věc šetří pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. Podle Vybíhalové nebyla celková výše způsobené škody doposud přesně vyčíslena. Policie se v souvislosti s prověřováním okolností případu obrací se žádostí na případné svědky. Pokud jste v uvedenou dobu zaznamenali kolem zaparkovaných aut v dane místě podezřelý pohyb nebo máte další informace, které by pomohly zjistit pachatele vandalského činu, kontaktujte buďto zábřežské policisty nebo linku 158.