Zapomněl kufřík s lékařským přístrojem na parkovišti. Škoda je 180 tisíc korun

Zdroj: Policie JMK

BRNO – Královopolští policisté řeší od poloviny července případ zatajení nálezu. Nešťastný majitel kufříku ho nechal stát vedle vozidla v nákupním centru v Cimburkově ulici v Brně a během nákupů o něj přišel.

Ve středu 7. července kolem poledne majitel i s manželkou odešel na nákup. Kufřík se ztratil buď během nakupování, nebo tam zůstal stát nějakou dobu po odjezdu vozidla. Obsahoval i nezanedbatelnou finanční hotovost, ale hlavně servisní modul pro seřizování lékařských přístrojů Beckman, elektrody, pipety. Pro běžné nálezce nemají přístroje hodnotu, pouze jako elektroodpad, protože nikdo jiný s nimi nedokáže pracovat. I tak škoda činí 180 tisíc korun. „Pokud máte informace, které by pomohly k vypátrání věcí, obraťte se na policisty prostřednictvím linky 158. Děkujeme za spolupráci,“ sdělil policejní mluvčí Pavel Šváb.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.