Motorkář srazil 71letého cyklistu na zem a bezohledně ujel

DOMAŽLICKO – Nepříjemná a bolestivá nehoda se včera přihodila jednasedmdesátiletému cyklistovi. Toho včera v době od 15:45 hodin do 16:00 hodin ve Kdyni v Masarykově ulici před domem č. p. 212. srazila motorka tmavé barvy.

Ta jela směrem od Domažlic. Její řidič se plně nevěnoval řízení, nedržel se vpravo při pravém okraji vozovky a narazil do seniora na kole právě ve chvíli, kdy přejížděl silnici. Cyklista upadl na zem a utrpěl zranění. Neznámý motorkář na místě nehody nezastavil, zraněnému cyklistovi neposkytl první pomoc a dál pokračoval v jízdě na Domažlice. „Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158,“ vyzvala policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR