Řidiči, pozor na další uzavírku v centru města

Foto: Oficiální www města Náchod

NÁCHOD – Závěr letních prázdnin přináší nemilou zprávu pro všechny motoristy i cestující MHD. Na necelý týden dochází k částečné uzavírce, kvůli které nebude k dispozici jeden z jízdních pruhů a dočasně bude přesunuta autobusová zastávka.

Kvůli havárii potrubí budou muset řidiči počítat s částečnou uzavírkou, konkrétně se jedná o jeden jízdní pruh v místě křižovatky Tyršovy, Riegrovy (u lékárny a ZUŠ) a Zámecké ulice ve směru na Kramolnu. „Objízdná trasa bude vedena od okružní křižovatky „U Slávie”: z křižovatky silnice III/304 13 s l. Českých Bratří, dále ul. Řezníčkova a Tyršova zpět na silnici III/304 13,od místní komunikace Parkány: vlevo po silnici III/304 13 (ul. Riegrova a Mlýnská) rovně do ul. Českých bratří a dále ul. Řezníčkova a Tyršova zpět na silnici III/304 13. Směr z Kramolny a na náměstí projede po volné polovině komunikace. Na Masarykovo náměstí a do ulice Zámecké bude umožněn vjezd pouze od ulice Poděbradova. Ulice Riegrova bude jednosměrná již od odbočení na parkoviště „u Stavobazaru” (naproti řeznictví Vítek),“ dodává za město Nina Adlof.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Dočasně bude přesunuta také autobusová zastávka Sokolovna pro spoje MHD jedoucí z autobusového nádraží na Branku. Cestující ji najdou v ulici Komenského směrem k parkovišti, meziměstských autobusových linek se uzavírka nedotkne. Práce by měly začít v sobotu 21. srpna a ukončeny by měly být ve čtvrtek 26. srpna.