Senior v Olomouci přehlédl autobus MHD a narazil do něho

OLOMOUC – Komplikace v hromadné dopravě včera dopoledne způsobila nehoda autobusu s osobním autem v Olomouci. Senior nedal při odbočování přednost autobusu MHD na hlavní. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

Včera dopoledne přijala policie oznámení o dopravní nehodě autobusu s osobním autem v Olomouci na křižovatce ulic Wellnerova a Palackého blízko centra města. „Policisté na místě zjistili, že 77letý řidič vozidla Seat Ibiza jedoucí po ulici Wellnerova a při snaze odbočit vpravo na ulici Palackého nedal přednost v jízdě autobusu MHD, které v dané době jelo po hlavní komunikaci,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Došlo ke srážce, při které bylo auto odhozeno vpravo mimo silnici, kde narazilo do dvou dopravních značek. Při nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn. Ani jeden z řidičů nenadýchal. Škoda na vozidlech a značkách dosáhla 70 000 korun. Policisté udělili seniorovi na místě pokutu 1 000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .