Galerie: Datum otevření Pokladu v Porubě bylo oznámeno, dočkáte se ještě v srpnu

Fotogalerie: raš

OSTRAVA – Po rozsáhlé rekonstrukci bude ve středu 25. srpna slavnostně otevřen Dům kultury Poklad v Ostravě-Porubě. Oficiální přestřižení pásky si vezme v tento den na starosti primátor města, Tomáš Macura.

V kulturním zařízení se po plném zahájení provozu mohou návštěvníci těšit na  hudební i divadelní akce. Připraven je zde nový společenský sál, divadelní sál, cvičební sál, restaurace, nebo hudební klub. V budově má své kontaktní místo i Městská policie Ostrava.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

“Příští středu se vše odehraje od 11.30 hodin slavnostním přestřižením pásky, následovat bude komentovaná prohlídka budovy Pokladu,” řekl mluvčí města, Petr Havránek.

Středeční slavnostní den pro Dům kultury Poklad bude zakončen koncertem ostravské rodačky zpěvačky Marie Rottrové na Letní scéně amfi v 19.00 hodin. Koncert ale není součástí programu zdarma a je nutné si na něj zakoupit vstupenku.

Fotogalerie:

Další inovativní počiny v Ostravě:

Brownfield v Ostravě-Hrušově se mění na moderní logistický park