Řidič recidivista se zákazem řízení už přišel o auto

Ilustrační foto

HODONÍN – Nenapravitelný muž z Hodonínska opakovaně porušoval platný zákaz řízení motorových vozidel. Teď už se ale „ucho utrhlo“ a dojezdil.

Třicetiletý muž z Hodonínska si z platného zákazu řízení dlouhodobě nic nedělal a nadále řídil své auto. V neděli při kontrole vozidel na silnici mezi Čejkovicemi a Starým Podvorovem ale policisté zastavili jim notoricky známou Škodu Octavia, kterou řídil tento recidivista se zákazem řízení. Toho například před několika dny kontrolovali v Čejkovicích a řidič nebyl pod vlivem alkoholu i test na drogy měl negativní jako při ostatních kontrolách. Policisté ale využili zákonného oprávnění a vozidlo zajistili a zaparkovali v brněnském skladu zajištěných věcí. „Muž auto jistě nebude moci nějakou dobu užívat a je hodně pravděpodobné, že toto propadne ve prospěch státu,“ sdělil policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.