VIDEO: Pokusil se umravnit skupinu mladíků a dostal za to lahví do hlavy

Zdroj: Policie JMK

HODONÍN – Letní noc v Žarošicích skončila napadením muže, který se pokusil napomenout příliš rozjařené mladíky, kteří dělali nepořádek a rozbíjeli skleněné lahve před školou. Policisté nyní pátrají po osobách ze záznamu.

Kyjovští policisté pracují na objasnění případu napadení muže, který se v sobotu 7. srpna před desátou hodinou v noci před místní základní školou pokusil umravnit skupinku osob rozjařených alkoholem. Jeho snaha skončila vzápětí agresivní útokem na něj. Jeden z mladíků praštil oběť lahví do hlavy s takovou intenzitou, že napadený upadl na zem. Krvácejícího muže ještě další útočník kopl do hlavy. Zraněný muž musel být ošetřen v nemocnici, naštěstí nemusel být hospitalizován. „Policisté nyní pátrají po totožnosti osob z videozáznamu, které by mohly do případu vnést jasno. Záznam zachycuje situaci chvíli před útokem. Pokud jste byli svědky události nebo znáte totožnost lidí ze záběrů (i sedících), obraťte se prosím na policisty prostřednictvím bezplatné linky 158. Děkujeme za spolupráci,“ uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.