Zloděj si ve Veselí vyhlédl ve stojanu zánovní kolo: Neuchránil ho ani lankový zámek

Foto: Policie JMK

HODONÍN – Policisté pátrají po zloději, který ukradl ve Veselí nad Moravou toto jízdní kolo. Zmizelo koncem července ze stojanu před prodejnou Billa. Původní majitel si kolo uzamkl ke stojanu lankovým zámkem, ale po návratu již zde své kolo nenašel.

Okradeným je muž, který profesně pomáhá jiným. Teď však potřebuje pomoci sám, aby se mu případně kolo vrátilo zpět. Jde se o horské jízdní kolo TREK Marlin 5 černé lesklé barvy s kotoučovými brzdami a odpruženou vidlicí v hodnotě 15 tisíc korun. „Nenechavému zloději hrozí trestní stíhání a až dva roky odnětí svobody. Pokud byste se setkali s tím, že vám kolo zachycené na snímku bude někdo nabízet za podezřele nižší cenu, mohlo by se jednat o ukradené kolo. V tom případě bude tato informace zajímat veselské policisty. V případě, že budete mít jakékoliv poznatky k tomuto případu, můžete volat na telefon 974633520 nebo věc oznámit osobně přímo na služebně,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.