Bigbítový matador zahraje na pódiu loutkového divadla

Foto: Zdeněk Hejduk

HRADEC KRÁLOVÉ – Loni oslavil sedmdesátiny, ale z důvodu pandemie musel narozeninové koncerty přeložit. Turné k loňským kulatinám nyní nabízí královéhradeckým posluchačům opět v Divadle Drak zpěvák Luboš Pospíšil.

Legenda české rockové muziky, která začínala už v 70. letech, se vrací do „salónu republiky“, aby vystoupila, stejně jako v posledních letech, na pódiu loutkového Divadla Drak. Luboš Pospíšil přijede se svou kapelou 5P, aby nabídl posluchačům turné ke svým sedmdesátým narozeninám, které bylo loni zkomplikováno pandemií koronaviru. Kromě klasických hitů jako „Píšu Vám, Karino“ zazní i skladby z novinkového alba a posluchači si mohou lístky zakoupit v informačním centru. Koncert se odehraje v úterý 7. září od 19 hodin. „V Draku je vždy výborná atmosféra, na Pospíšilovi jsem v divadle byl před několika lety. Snad nebudeme muset sedět v rouškách,“ říká místní fanoušek rockové muziky Stanislav Černý.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.