Hrubián tahal přítelkyni po zemi a bil ji pěstmi. Ženu zachránil soused

PRAHA – Do Budečské ulice vyjížděla hlídka strážníků k případu hádky a násilí. Přivolal je soused, který byl hlukem vyrušen a ve svém bytu napadenou ukryl do příjezdu uniformované pomoci.

Před vchodem do domu v Budečské ulici se hlídce strážníků přihlásil muž, že si jedou asi pro něho,“ uvedla mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. Také strážníkům oznámil, že se pohádal se svojí přítelkyní a ta ho nyní nechce pustit do bytu, aby si vzal doklady a klíče. Strážníky přivolal soused, kterého probudila rána a pak za ním ještě přiběhla žena s prosbou o pomoc, že ji přítel bije.

Proto soused vytočil linku 156 a počkal s napadenou ženou ve svém bytě,“ doplnila mluvčí. K případu byla vyslechnuta i devětatřicetiletá napadená žena, která uvedla, že ji po hádce přítel napadl pěstmi do obličeje a tahal ji za vlasy po zemi. Na základě těchto výpovědí byli na místo přivoláni záchranáři, aby napadenou ženu ošetřili a policisté, aby si převzali případ k dalšímu řešení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.