Policisté hledají pachatele loupeže v Dačicích. Po činu odjel na Jihlavsko

K loupeži došlo v prodejně tabáku v Dačicích na Jindřichohradecku. Foto: Policie ČR

DAČICE – Policisté pátrají po pachateli, který dnes ráno přepadl prodejnu tabákových výrobků v Dačicích. Neznámý muž odjel po činu kradeným vozem směrem na Telč. Pokud máte o pachateli či o odcizenému voze nějaké informace, volejte číslo 974 233 710 nebo linku 158.

Policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po pachateli loupeže, ke které došlo v pondělí 23. srpna v době mezi 6:45 až 7:15 hodin ráno v prodejně tabáku u supermarketu Lidl v Dačicích. „Neznámý pachatel za užití násilí přepadl obsluhu prodejny tabákových výrobků na ulici Krajířova. Z místa následně odjel odcizeným motorovým vozidlem Volkswagen Polo modré barvy s registrační značkou 6J24685 ve směru na Telč,“ uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Možný pachatel je muž ve věku okolo 30 let, štíhlé postavy, zhruba 170 až 175 cm vysoký. Oblečený byl do džínových kalhot a modré bundy, pod kterou měl mikinu s kapucí. Na nohou měl černé tenisky s bílým lemováním a bílými tkaničkami. Hovořil plynně česky.

„Pokud máte informace k možnému pachateli nebo k výskytu odcizeného vozidla, kontaktujte policisty z Obvodního oddělení Dačice na telefonním čísle 974 233 710, případně na tísňové lince 158. Rovněž žádáme řidiče, kteří mají na vozidle záznamové zařízení a zaznamenali průjezd odcizeného vozidla, nechť též vyrozumí dačické policisty,“ dodala Dana Čírtková.