VIDEO: Policisté zjišťují totožnost muže, který měl ukrást šperky z domu ve Zlíně. Poznáváte ho?

Foto: Policie ČR

ZLÍN – Zlínští kriminalisté zjišťují totožnost muže na videu a na fotografiích. Pátrají po něm v souvislosti s krádeží šperků v rodinném domě ve Zlíně. Dnes o tom informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Muž se pohyboval v centru Zlína na ulici Hradská v úterý 17. srpna dopoledne, zřejmě v čase od 10.30 do 11.20. „Muž měl přijít pěšky z centra Zlína. Poté se pravděpodobně několik desítek minut pohyboval v neuzamčeném rodinném domě, odkud měl odcizit prozatím neustanovené množství šperků. Muž měl kolem padesáti let, vysoký byl asi 180 centimetrů a měl mít černé vlasy a tmavou pleť,“ přiblížila Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

V souvislosti s vyšetřováním žádá policie o pomoc i veřejnost. „Pokud muže poznáváte, viděli jste ho, případně jste v úterý dopoledne projížděli ulicí Hradská ve Zlíně a máte cestu natočenou na kameře z vozidla, ozvěte se, prosím, na linku tísňového volání policie 158. Děkujeme,“ dodala mluvčí.

Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR