Začala další úplná uzavírka, pozor na objížďky

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – V dané lokalitě se od počátku měsíce z důvodu úprav vozovky střídají částečné a úplné uzavírky, silnice bude zcela neprůjezdná v tomto týdnu. Motoristé budou muset využít objízdnou trasu, cestující linkových spojů zase myslet na změnu jízdního řádu.

Částečné a úplné uzavírky se střídají kvůli opravám vozovky v úseku Dvůr Králové nad Labem – Kocbeře, konkrétně jde o silnici II / 300. V týdnu od 23. do 29. srpna dochází k úplné uzavírce z důvodu nástřiku bezpečnostního povrchu silnice. Dokončovací práce budou probíhat opět za uzavírky částečné a měly by být hotovy v prvním zářijovém týdnu. Řidiči budou muset využít objížďky přes Choustníkovo Hradiště a Zboží, pozor by si měli ale dát také cestující linkových autobusů. Dopravní omezení si totiž vynutilo nejen změnu jízdních řádů, ale také vznik dočasné autobusové zastávky. „Po dobu uzavírky vznikla v Dukelské ulici provizorní autobusová zastávka “Dvůr Králové nad Labem, Dukelská”, kam se přesunuly autobusové linky, které běžně zastavují u pošty,“ dodává za město Jan Skalický.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.