Pozor, ulice bude na dva dny uzavřena

Foto: Oficiální www města Náchod

NÁCHOD – Z důvodu stavebních prací se ulice na nezbytný čas uzavře, řidiči aut budou muset využít objízdnou trasu a dát pozor na nové dočasné dopravní značky. Změny se dotknou také cestujících autobusů.

Od středy 25. srpna do čtvrtka 26. srpna dopoledne bude uzavřena Poděbradova ulice, konkrétně v úseku mezi ulicemi Tyršova a Sokolská (mezi Kebabem a restaurací Vatikán). K uzavírce dojde z důvodu opravy vozovky po havárii parovodu, chodcům bude průchod umožněný. Současně probíhá další uzavírka v místě křižovatky ulic Tyršova, Zámecká a Riegrova. Řidiči budou muset využít objízdnou trasu ulicemi Tyršova, Smolova a Sokolská, na objížďce budou dočasně umístěné dopravní značky se zákazem zastavení. Zpozornit by měli také cestující využívající jak městskou, tak i meziměstskou autobusovou dopravu. „Ve směru z Kramolny bude zastávka Náchod – Sokolovna přesunuta do ulice Tyršova na místo zastávky Náchod – Sokolovna ve směru na Kramolnu. Zastávka Náchod – Sokolovna bude ve směru na Kramolnu přesunuta do ulice Řezníčkova před vinotéku. Zastávka Náchod – Sokolovna pro MHD Náchod je přesunuta do ulice Komenského z důvodu již probíhající uzavírky,“ dodává za město Nina Adlof.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.