První školní den začne pro přerovské děti odpolední zábavou u Bečvy

PŘEROV – Vystoupení klaunů, dovádění na skákacím hradě, projížďky po Bečvě, ukázky práce policistů a hasičů, vystoupení hudební skupiny Harmony – to všechno čeká na přerovské děti v první školní den. Město pro ně připravilo akci „S úsměvem do školy“, která se uskuteční ve středu 1. září od 15 do 18 hodin v prostorách před loděnicí.  Zváni jsou i rodiče a prarodiče.

Ráno školáci usednou do lavic, odpoledne se mohou vydat za tříhodinovou zábavou. „Předešlý školní rok byl pro děti náročný, proto jim chceme zpříjemnit začátek toho nového – doufáme, že už v rámci možností normálního roku. Než školákům začnou povinnosti, mohou se přijít pobavit,“ říká ředitel Kulturních a informačních služeb města Přerova Jaroslav Macíček.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Akce „S úsměvem do školy“ se v Přerově poprvé konala v roce 2016, pak i v letech 2017 a 2018, v roce 2019 naplánovanou zábavu zhatil déšť a vloni koronavirová opatření.