Muž přistihl zloděje, ten ho chtěl pobodat šroubovákem

Ilustrační foto

BRNO – V kanceláři v centru města přistihl zaměstnanec zloděje, který po vyrušení vytáhl šroubovák a hrozil muži pobodáním. Naštěstí se ho podařilo zadržet.

Pracovník přistihl v odpoledních hodinách ve své kanceláři čtyřiadvacetiletého muže, který se pokoušel krást. Jeho příchod zloděje natolik rozhodil, že chvíli zůstal stát bez hnutí a poté se dal na útěk. Tomu se pokusil o čtrnáct let starší muž zabránit, zloděj však zpanikařil, vytáhl šroubovák a hrozil mu, že ho pobodá. V tu chvíli došlo k potyčce, při které mladšímu muži vypadl nástroj z ruky, starší z nich ho zadržel a počkal na příjezd hlídky.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Při zjišťování škod jsme dospěli k závěru, že kromě poničené kliky byl odcizen počítač s monitorem. Předali jsme proto zloděje podezřelého ze spáchání trestného činu republikové policii,“ uzavírá tisková mluvčí městské policie Markéta Skřivánková.