Senior v kabrioletu nedal přednost. Zranil tři lidi a poničil dvě auta

MOHELNICKO – Tři zranění a škoda za 353.000 korun, to je bilance nehody, která se stala včera dopoledne na Mohelnicku. Příčinou nehody je nedání přednosti při odbočování. Zranění skončili v nemocnici.

Nehoda, při níž se zranili tři lidé, se stala včera dopoledne u Libivé, což je část Mohelnice. Třiasedmdesátiletý senior jel s Mazdou po silnici od Mohelnice na Zábřeh. Na křižovatce se silnicí na Květín chtěl odbočit vlevo. Při odbočování však nedal přednost protijedoucí Škodě, která jela po hlavní. Škoda narazila přední částí do pravého boku Mazdy. Nárazem byla Mazda odhozena vlevo mimo silnici, kde ještě srazila dopravní značení. „Do nemocnice byli se svým zraněním převezeni řidič Mazdy se svou spolujezdkyní a také spolucestující z vozu Škoda,“ upřesnila policejní mluvčí Tereza Neubauerová. Hmotná škoda byla vyčíslena na 353.000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .