Od dnešní páté odpoledne nepojedou vlaky mezi Mladou Boleslaví a Mělníkem!

Foto: Správa železnic

STŘEDOČESKÝ KRAJ – Po čtvrtečním sesuvu půdy na trať mezi Mšenem a Skalskem byla na lince S33 zavedena náhradní autobusová doprava. Od dnešní 17. hodiny ale nepojedou vlaky na této lince mezi Mladou Boleslaví a Mělníkem vůbec.

NAD pojede v trasách (Všetaty ) Mělník – Mšeno a Mšeno – Ml. Boleslav ( Řepov). Trnová a Sudoměř u Mladé Boleslavi nejsou obsluhovány.

Ve vyloučeném úseku je zavedena náhradní autobusová doprava. Mezilehlé zastávky (Skramouš, Vrátno, Trnová a Sudoměř u Ml. Boleslavi) nejsou obsluhovány.

Od vlaků Os 8560 a Os 8527 27. 8. 2021, 17:00 platí tato opatření

  • V trati Mladá Boleslav hl.n. – Mšeno – Mělník a zpět jsou všechny vlaky linky S33 vedeny náhradní autobusovou dopravou.
  • Vybrané navazující vlaky v úseku Mladá Boleslav město – Mladá Boleslav hl.n. a Mělník – Všetaty jsou rovněž vedeny náhradní autobusovou dopravou.
  • Vlaky Os 8570, Os 8572, Os 8575 a Os 8577 jsou v úseku Mělník – Všetaty vedeny náhradní autobusovou dopravou
  • Vlaky Kokořínský rychlík dopravce KŽC budou vedeny v úseku Mělník-Mšeno bez omezení.

Předpokládané dokončení oprav

Na trati mezi Mšenem a Skalskem poškodil ve čtvrtek přívalový déšt svah a také propustek. Kromě sanace svahů musí pro obnovení provozu proběhnout i celková oprava propustku, kterou s ohledem na dodávky stavebního materiálu se předpokládá dokončit na přelomu září a října.