Řidiči, úplné uzavírky vás čekají i na podzim

ilustrační foto

TRUTNOV – Letní prázdniny se pomalu chýlí ke konci, stavební práce na silnicích ale zdaleka nekončí. Pro všechny motoristy bude nemilou zprávou další úplná uzavírka, která potrvá necelé tři měsíce. Stavební práce si vyžádají mnohamilionovou investici.

Na přelomu srpna a září se chystá kompletní oprava vozovky a chodníků v délce zhruba 340 metrů v Železničářské ulici. Stavební práce navazují na loňskou opravu vodovodu a kanalizace, skončit by měly přibližně v půlce listopadu. Ve výsledku půjde o investici pohybující se ve výši okolo čtyř a půl milionu korun. Opravy se neobejdou bez dopravních omezení, akce je rozdělena do dvou etap. „Během první etapy od 30. srpna do 11. října bude úplně uzavřen úsek od ulice Československé armády po náměstí Horníků. Během druhé etapy od 11. října do 15. listopadu musejí řidiči počítat s kompletní uzavírkou v úseku od náměstí Horníků po ulici Strojnická,“ dodává za město Michaela Dědková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.