Opilá řidička narazila do zábradlí mostu. V autě měla dvě děti

Ilustrační foto , Regionální vydavatelství

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Podnapilá řidička rozbila v pátek na Žďársku auto nárazem do zábradlí, když nezvládla řízení a vyjela ze silnice. Svědky nehody byly navíc dvě děti, které měla ve voze. Všichni tři odnesli havárii zraněním a skončili v nemocnici.

Nehoda se stala v pátek 27. srpna kolem druhé hodiny odpoledne v obci Slavkovice na Žďársku. Osmatřicetiletá řidička jela ve voze Škoda Citigo ve směru od Petrovic na Veselíčko. „Při projíždění křižovatky s místní komunikací u domu nezvládla řízení vozidla a najela vpravo mimo komunikaci. Následně narazila do kovového zábradlí betonového mostu,“ informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Řidička i děti utrpěly při nárazu lehká zranění, která si vyžádala ošetření v nemocnici. Dechová zkouška řidičky ukázala 2,5 promile alkoholu, policisté jí proto na místě zabavili řidičský průkaz. Škoda na havarovaném voze byla vyčíslena na 60 tisíc korun. Žena nyní čelí podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.