Vsetínské děti si zazpívaly, zatančily a obdivovaly roboty v knihovně

Foto: město Vsetín

VSETÍN – Masarykova veřejná knihovna Vsetín uspořádala v úterý 24. srpna zábavné dopoledne pro děti, které mají rády zpěv, tanec, sport i roboty. Akce s názvem Ahoj, léto! přilákala velké i malé.

Na Dolním náměstí se rozezvučely tóny kytary umělce Bolka Vjaclovského, který dětem z mateřských školek i těm nejmenším posluchačům zazpíval písničky se sportovní tématikou, při kterých si malí diváci zaskotačili, procvičili se, klidně mohli ale i křičet a zpívat z plných plic. Pro děti byla v knihovně připravena sportovní stanoviště, na kterých vyzkoušely své dovednosti v ovládání kajaku či svou šikovnost ve skocích. Nechyběli ani roboti, se kterými se někteří malí návštěvníci setkali poprvé. Třešničkou na dortu byl fotokoutek, ve kterém se zájemci mohli vyfotit se sportovním náčiním či medailí. Akce to bylo podařená, o čem svědčí 250 nadšených návštěvníků.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.