Konec zácpám a kolonám? V Přerově se blýská na lepší časy

PŘEROV – Neutěšená dopravní situace, kterou díky uzavírkám zažívá den co den Přerov, se zmírní. Od 1. září bude obnoven provoz na ulici Nádražní a Denisova. Stavba takzvaného průpichu jde do třetí fáze.

Dělníci při přípravě otevření uzavřených křižovatek u autobusového nádraží neponechali nic náhodě. Provoz bude obnoven první školní den. Tím ale dobré zprávy nekončí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Zkapacitnění průtahu silnice I/55 v Přerově pokračuje podle harmonogramu. „Nová okružní křižovatka ulic Velká Dlážka – Polní – Lipnická bude uvedena do předčasného užívání na konci září, v těchto dnech probíhá dláždění,“ sdělilo tiskové oddělení Ředitelství silnic a dálnic. Možný průjezd vede z ulice Lipnické do Předmostí a zpět.

Pokračuje částečná uzavírka krajské silnice III/04721 ulice Tovární. „Provoz bude veden po nově vybudovaném úseku a dále ulici Denisova. Do Hypernovy se nyní dostanete z ulice Denisova. Mezi vlakovým a autobusovým nádražím zůstává v provozu. Pro výjezd bude nyní používán vjezd. Omezení platí stále i pro chodce, bude zřízen zabezpečený průchod stavbou v místě bývalého přechodu z ulice Nádražní,“ sdělil náměstek primátora Tomáš Navrátil.