Muž se snažil zaparkovat a rozbil prosklenou zastávku, z místa ujel

Ilustrační foto

BRNO – Řidič se pokoušel zaparkovat ve Vejrostově ulici v Bystrci, bohužel však narazil tažným zařízením do prosklené části zastávky a tu rozbil. Vše poté nechal být a z místa odjel.

Náhodný kolemjdoucí byl svědkem události, kdy třiadvacetiletý muž při parkování poblíž zastávky tažným zařízením nacouval přímo do skleněné výplně, která náporem praskla. Z auta vystoupila spolujezdkyně, aby se podívala, co se stalo, nakonec však celá osádka vozidlem odjela zaparkovat jinam. Svědek strážníkům popsal, jak auto vypadá a kde parkuje. Hlídka si všimla oděrek na zadním nárazníku a dokonce kolem tažného zařízení byly ještě zbytky střepů. „Hlídce se podařilo majitele Renaultu kontaktovat, své jednání bude muset vysvětlovat republikové policii, která se případem bude nadále zabývat,“ uzavírá tisková mluvčí městské policie Markéta Skřivánková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.