VIDEO: V Břeclavi řešili strážníci bojovné amazonky

ilustrační foto

BŘECLAV – V uplynulých dnech řešili mimo jiné strážníci události, ve kterých byly hlavními aktérkami i ženy. K vůli jedné z nich museli bohužel vyjet ještě dvakrát.

První z bojovných žen napadla muže v zahrádkářské kolonii nejdříve verbálně, a pak fyzicky s takovou intenzitou, že muž musel vyhledat lékařské ošetření. Další divožena napadla v domě sousedku tak, že ji také musel ošetřit lékař. „Agresorku však zloba nepřešla ani po dvou dnech. Když sousedku potkala ve městě, ani zde si vůči ní neodpustila vulgarismy a vyhrožování. Napadená pro jistotu vyklidila pole a vytočila linku 156,“ popsala mluvčí břeclavských strážníků Lenka Rigó. Další den se žena opět notně posilnila alkoholem a troufla si na skupinu několika osob odpočívajících na čerpací stanici. I je začala vulgárně napadat a dokonce je ohrožovala lahví. Dotyční napadení si to nenechali líbit, dzbrojili ji a zavolali strážníky. Veselo bylo také u břeclavského hlavního vlakového nádraží a v parku se to také mydlilo. „Dva si tam pěstmi vyřizovali účty měl dáti a nedal, a tak byly dlužníkovi ručně napočítány úroky,“ dodala Rigó

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.