Vydejte se na zážitkovou noční výpravu a poznejte netopýry zblízka

Troufnete si na noční prohlídku Starého zámku v Jevišovicích? A to prohlídku ne jen tak ledajakou, ale přímo s místními netopýry? Nevšední zážitky s těmito zvířecími obyvateli nabízí akce Noc netopýrů.

Celá kolonie netopýrů velkých totiž obývá podkroví Starého zámku a vy máte nyní jedinečnou příležitost si tyto zajímavé živočichy prohlédnout. V rámci unikátní akce zachytíte netopýry v letu pomocí ultrazvukového detektoru, nebo si je prohlédnete hezky zblízka prostřednictvím odborného odchytu. Účastnit se můžete i přednášky a diskuze s odborníkem na život netopýrů, či videoprojekce. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program, pro nejmenší návštěvníky jsou nachystány „Netopýří hrátky“.

Nenechte si ujít tuto unikátní akci! Nejen netopýři na vás budou čekat v sobotu 4. září 2021 v 19.00 a ve 21.00 na Starém zámku v Jevišovicích nedaleko Znojma. Vstup je zdarma, akce se koná za každého počasí s možnou změnou programu. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách pořadatelů, tj. Moravské zemské muzeum a Jihomoravské muzeum ve Znojmě.