Prezentace sportovních klubů Valašského Meziříčí se uskuteční letos poprvé

Ilustrační foto

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Akce s názvem Sportuj! se uskuteční druhou sobotu v září od 9 do 16 hodin a přinese prezentaci místních sportovních klubů. Děti se můžou těšit na vyzkoušení atletiky či tenisu, nebo otestovat své sportovní dovednosti.

Na Letním stadionu TJ Valašské Meziříčí na zájemce čeká atletika, basketbal, biatlon, karate, gymnastika, tenis, běh na kolečkových lyžích a další zajímavé sporty. Tato sportovní akce si klade za cíl pomoci dětem vybrat pro ně ideální sport, který by je bavil a v budoucnu by se mu chtěli věnovat. Akce se zúčastní téměř všechny sportovní kluby, které nabídnou pestrou škálu sportovního vyžití.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pro malé sportovce bude připraveno i jedno překvapení. Na místo dorazí David Rozehnal, reprezentační fotbalový obránce a bronzový medailista z Mistrovství Evropy 2004. Rodiče budou mít také možnost nechat u svých dětí provést analýzu sportovních předpokladů od odborné firmy.