Přijďte se naposledy rozloučit s prázdninami a bavte se na celodenní akci

V obci Prace nedaleko Brna najdete mimo jiné i příjemné občerstvení s příznačným názvem Zastávka u Richarda. Zavítáte-li sem první zářijovou sobotu, budete mít o zábavu postaráno. Koná se zde totiž akce Rozloučení s prázdninami. A jak jinak se s prázdninami rozloučit, než s vynikajícím občerstvením. Kromě pivního guláše z kotlíku si pochutnáte třeba na grilovaných specialitách. Milovníky dobrého piva potěší nabídka 7 druhů piv z minipivovaru. Vydržíte-li do večera, můžete se zúčastnit i večerní zábavy v podání živé kapely Akustický Kurník Pavla Kohúta.

A protože s prázdninami se loučí hlavně děti, bude speciálně pro ně nachystán bohatý program v podobě nejrůznějších atrakcí. Vaši nejmenší se mohou vyřádit na skákacích hradech, nebo si užít hrátky s Prateckými hasiči. Určitě nevynechají ani projížďku traktorem, či prohlídku policejního vozu.

Přijďte se s prázdninami rozloučit stylově! Akce se koná 4. září 2021 od 10.00 v areálu fotbalistů v prostranství občerstvení Zastávka u Richarda, ul. Ponětovská 161, Prace. Vstupné je zdarma. Jste srdečně zváni!