Řidiči, zde přijdete o jeden jízdní pruh

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Letní prázdniny skončily, uzavírky a dopravní omezení však stále pokračují. Všichni motoristé by v následujících dnech měli myslet na případné zdržení v dopravě z důvodu omezení jízdních pruhů na silnici.

Řidiči by si měli od pondělí 6. září dát pozor na omezení v dopravě ve městě Dvůr Králové nad Labem, konkrétně na Benešově nábřeží v úseku od mostu Jana Palacha směrem k okružní křižovatce. Vzhledem k tomu, že zde budou probíhat opravy kanalizací, bude muset dojít k uzavření jednoho z jízdních pruhů v délce přibližně osmdesáti metrů. V dotyčném místě dojde také k dočasnému zrušení vyhrazeného pruhu pro cyklisty a doprava bude řízena semafory. K ukončení stavebních prací by mělo dojít nejpozději v pondělí 20. září. Pozor by si měli dát také cestující autobusů. „O dvacet metrů bude muset být posunuta autobusová zastávka u Obecních domů,“ dodává za město Miroslava Kameníková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.