Ve Zlíně vzniklo nové očkovací místo

Ilustrační foto

ZLÍN – Zájemci o vakcínu proti covidu-19 mohou začít přicházet do nově otevřeného očkovacího místa. Vzniklo v sídle Kliniky reprodukční medicíny – IVF Zlín. Přijít je možné bez objednání.

Klinika se nachází nedaleko Zimního stadionu Luďka Čajky na adrese U Lomu 638. Očkovací místo je v provozu každý všední den od 7:30 do 14:30.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Ve Zlínském kraji se nyní očkuje na 11 místech, do 9 se mohou lidé dostavit bez předchozí registrace. „Očkovací místa bez nutnosti provedení předchozí registrace lidem umožňují se nechat očkovat proti onemocnění covid-19 rychle a jednoduše. Do kraje vyjíždějí i mobilní očkovací týmy, které mají přiblížit očkování zájemcům ze vzdálenějších míst v kraji a s očkováním jsme vyrazili i do větších firem. Děláme vše pro to, aby se epidemická situace opět nezhoršila, a v tom nám očkování jednoznačně pomáhá,“ sdělil hejtman Radim Holiš.