Z nákladního auta se vysypaly těžké ocelové pásy, komplikují výjezd z Bystřice pod Hostýnem

Foto: HZS Zlínského kraje

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – Dopravní nehoda uzavřela jeden jízdní pruh na silnici v Bystřici pod Hostýnem. Z nákladního auta se tam vysypaly těžké ocelové pásy stočené do kotoučů. Informovala o tom mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Krátce před sedmou ráno se řidičce nákladního auta při jízdě vysypal náklad na silnici na výjezdu z města. „Na místo vyjeli místní profesionální hasiči, kteří po příjezdu zjistili, že se jedná o těžký náklad v podobě ocelových pásů stočených do kotouče. Celkem osm těchto bezmála třistakilových ocelových kol leží na silnici a brání v průjezdu. Naštěstí při nehodě nebyl nikdo zraněn,“ sdělila Javoříková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Na pomoc dorazila jednotka hasičů ze Zlína. „Ti do Bystřice pod Hostýnem vezou Bobcat s vidlemi, pomocí něhož se pokusí těžký náklad naložit zpět na tahač. V místě události je uzavřen jeden jízdní pruh a hasiči řídí dopravu kyvadlově,“ dodala Lucie Javoříková.