Komplikace na D1 mezi 194. a 196. kilometrem: Začala oprava havarijního stavu vozovky

Zdroj: ŘSD JMK

BRNO, BRNO-VENKOV  – Ředitelství silnic a dálnic Jihomoravského kraje upozorňuje řidiče na nutnou opravu havarijního stavu vozovky dálnice D1 v úseku mezi EXITY 194 Brno – centrum a 196 Brno – jih ve směru na Prahu.

Práce začaly o víkendu ze soboty na neděli a pokračovat budou do 20. září. Kryt vozovky je značně poškozen trhlinami, vyjetými kolejemi a výtluky, za což může těžká nákladní doprava. Nejdříve začnou silničáři opravovat jízdní pás ve směru na Prahu od 195,978 do 194,900 km, následně pak průběžný jízdní pruh v kolektoru mimoúrovňové křižovatky Brno-Jih EXIT 196. Provoz bude veden v provizorním režimu 1/1+2. Tento úsek patří k nejvytíženějším místům dálnice D1 v okolí Brna, ŘSD se dopředu řidičům omlouvá za očekávané komplikace a zdržení a děkuje za trpělivost. Veškeré informace o opravě naleznete na tomto odkazu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.