Osmadvacetiletá žena byla obviněna ze zabití agresivního partnera

ilustrační foto

RYCHNOVSKO – Uplynulý pátek přispěchali policisté, po telefonátu na tísňovou linku, do jednoho z domů v Solnici. Zde našli 44letého muže s bodným zraněním a bez známek života, ani přivolaná záchranka už nemohla nijak pomoci.

„V domě se nacházely také další osoby, které byly pod značným vlivem alkoholu. Z prvotního šetření nebylo možné určit, k čemu na místě došlo ani případný podíl jiných osob na mužově úmrtí,“ říká policejní mluvčí Eva Prachařová. Za několik posledních hodin, po uskutečněných výsleších a díky dalším získaným informacím, policisté obvinili 28letou ženu, která žila s mužem ve společné domácnosti, ze zločinu zabití. Ta měla muže bodnout po jeho předchozím agresivním jednání vůči ní.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Obviněná žena s policií spolupracuje a je vyšetřována na svobodě. Za její čin jí hrozí pobyt za mřížemi v délce od 3 do 10 let. U usmrceného muže byla nařízena soudní pitva.