Další smrtelná autonehoda v areálu Třineckých železáren v krátkém čase

Foto/wik

TŘINEC – Přes maximální snahu zdravotnických záchranářů při záchraně života muže, kterého včera v areálu Třineckých železáren přejelo nákladní auto, zraněný zemřel. Jedná se za krátký časový úsek o druhý smrtelný střet člověka s nákladním autem v tomto průmyslovém podniku.

“O nehodě jsme byli na krajském dispečinku informování v pondělí 6. září před jedenáctou hodinou,” řekl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl s tím, že do železáren byl hned vyslán tým rychlé lékařské pomoci. Podle neoficiálního zdroje, který kontaktoval naši redakci, měl řidič nákladního auta couvat do dílny, kde muže autem přejel.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

První pomoc zraněnému ještě před příjezdem zdravotníků začali poskytovat hasiči z Třineckých železáren. Třiapadesátiletý muž však nejevil po střetu s automobilem žádné známky života.

“Záchranáři následně bojovali o záchranu života postiženého, a to rozšířenou resuscitací za použití přístrojové techniky a léků,” popisuje nehodu Lukáš Humpl. Ten také potvrdil, že veškerá poskytnutá pomoc nepomohla a muž na místě podlehl mnohočetným poraněním, která utrpěl.

Psali jsme zde:

Muž na skútru nepřežil střet s nákladním autem u Třineckých železáren